Kamil Szuchalski

Kamil Szuchalski

Geniusz barmaństwa dobrze znany w europejskim środowisku barmanów. Pomysłodawca konkursu barmańskiego Igrzyska Sztuki Barmańskiej. tajemnice gwarancji sukcesu nowoczesnych lokali. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi, by udoskonalać polską przestrzeń dobrego smaku.

Kamil zapoczątkował działalność Agencji Barmańskiej Revolution Bar. Zebrał ekipę profesjonalistów z iskrą kreatywności i artyzmu, zgodnie z własnym mottem: Barmaństwo to zawód ludzi z pasją to misja i ciągłe dążenie do doskonłośći.. Wielogodzinne treningi i codzienna praca pozwala mu urządzać niesamowite show równoważące prezentowanie sztuki flairowej wraz z jednoczesnym integrowaniem publiczności. Jego pokazy są iście teatralnym widowiskiem. Od 2009 roku regularnie uczestniczy w najważniejszych konkursach barmaństwa w Polsce i Europie, z których niejednokrotnie wraca z nagrodami. Konkursy  to dla niego nie tylko medale, ale też okazja do spotkań w międzynarodowym środowisku barmańskim jak również możliwość rozwoju. Kontakty w światowej elicie barmaństwa pozwoliły mu poznać

Ma za sobą starty w ponad 80 konkursach barmańskich. Stawał na scenie barmańskiej w takich krajach jak:

Szwajcaria, Niemcy, Holandia, Łotwa, Anglia, Czechy,  Włochy,

Na scenie polskiej  plasował się  w Top 15 najlepszych barmanów najbardziej prestiżowego konkursu na świecie  World Class.

Jego poczynania możecie również obejrzeć w jednym z serialu kulinarnych Ugotowani, gdzie był główną atrakcją wieczoru.

Doświadczenie
100%
Flair
100%
Miksologia
100%
Charyzma
200%
Kamil Szuchalski