mobilny bar na weselu

Sprawdź dlaczego mobilny bar sprawia, że impreza staje się niezwykła!

Zastanawiasz się czy warto wynająć barmana na swoją imprezę? Nasza odpowiedź brzmi: WARTO. Potwierdza to fakt, iż bar cieszy się coraz większą popularnością wśród organizatorów imprez – młodych par, menadżerów restauracji, szefów firm. Ich opinie zazwyczaj są jednogłośne – odejście od samodzielnego organizowana alkoholowego zaplecza to był dobry pomysł! Co sprawia, że tak jest?

 

Powody, dla których warto wynająć mobilny bar

Atrakcja w formie baru jest bardzo uniwersalna i mobilna. Stanowisko można zbudować właściwie w każdym miejscu. Bar wyposażony jest w całą gamę szkła potrzebną do serwisu koktajli oraz profesjonalny sprzęt. Nietypowa stylistyka pomieszczenia lub temat przyjęcia też nie jest dla nas przeszkodą – dopasowujemy wystrój baru do motywu przewodniego. Niezależnie czy jest to wieczór hawajski czy bal w stylu rustykalnym.

Zakup alkoholu i dodatków jest w gestii barmana. To pracownicy Revolution Bar odpowiedzialni są za zakup odpowiedniej ilości alkoholu i dodatków do koktajli takich jak soki, napoje, owoce, lód czy zioła. Często również przygotowujemy samodzielnie syropy, nalewki i przeróżne konfitury czy infuzję alkoholi. Lista produktów sporządzona jest według konkretnej ilości gości oraz ich preferencji.

Mniej stresu i więcej czasu na pozostałe sprawy organizacyjne. Decydując się na firmę barmańską nie musisz się martwić jaką ilość alkoholu kupić, porównywać jakości i cen, szukać dostawców. Jako profesjonaliści przygotujemy szczegółową ofertę z pakietem alkoholowym.

Dobra organizacja i profesjonalizm. Za naszym barem zawsze stoją wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem. Ich wiedza, umiejętności, a przede wszystkim pasja do robienia koktajli sprawią, że Twoi goście poczują się wyjątkowo dzięki profesjonalnej obsłudze. Nasze doświadczenia pozwala nam szybko i sprawnie obsługiwać nawet liczne przyjęcia.

 

Jeden bar – wiele możliwości

Picie wódki w shotach na imprezach odchodzi w zapomnienie. Młodsze pokolenia wybierają drinki czy craftowe piwa. Z kolei dla starszych, które nie bywają w pubach czy modnych barach, mobilny bar jest doskonałą okazją do zapoczątkowania swojej podróży z koktajlami. Wprowadzenie elementu jakim jest bar sprawi, że Twoja impreza będzie inna wszystkie.

Ekipa z Revolution Bar może zapewnić gościom dodatkową atrakcję w postaci pokazu barmańskiego. Szybujące w powietrzu butelki, akrobacje oraz efekty pirotechniczne na pewno przyciągną uwagę wszystkich gości i na długo zostaną w ich pamięci. A czy nie o to w tym wszystkim chodzi?

 

Drinki podawane podczas pokazu barmańskiego
Drinki podawane podczas pokazu barmańskiego

Nie zastanawiaj się dłużej!

Jeśli chcesz, aby Twoje wesele, urodziny, firmowa rocznica były niezapomniane, koniecznie wynajmij mobilny bar. Nie tylko zapewnisz gościom atrakcje, ale również zyskasz czas i będziesz mógł bawić się bez stresu. Nie czekaj napisz do Nas i zarezerwuj termin już dzisiaj. A my po prostu zrobimy całą resztę.

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.