.vc_custom_1478015408335{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;}.vc_custom_1478065856770{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}
Akademia barmańska

Akademia barmańska

Revolution Bar.

Oferta
Akademia barmańska

Revolution bar academy czyli najwyższy stopień wtajemniczenia dla profesjonalnych barmanów, wyłącznie w ofercie Revolution Bar. Jako jedyni w Polsce,dajemy gwarancję zdobycia najwyższych umiejętności i możliwość dołączenia do wąskiego grona profesjonalistów najbardziej widowiskowej sztuki barmańskiej.

Nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim dla młodych adeptów sztuki barmańskiej oraz uczniów, którzy chcą poświęcić swój czas, aby zdobyć zupełnie nowe umiejętności, które dadzą im istotną przewagę na rynku pracy.
flair to nic innego, jak show barmana prezentującego nieszablonowy i efektowny sposób przygotowania koktajli w czasie którego wykonuje on zawikłane manipulacje sprzętem barmańskim oraz butelkami.

Umiejętność oczarowania widzów i zaoferowania im niezwykłego spektaklu z ich czynnym udziałem, wymaga dużych umiejętności nie tylko technicznych, ale również aktorskich i scenicznych, których trudno nauczyć się samodzielnie. Pomoc profesjonalnych trenerów z doświadczeniem w najlepszych lokalach świata, którą oferujemy, daje gwarancję przygotowania autorskiego spektaklu, który stanie się Twoim znakiem firmowym na rynku pracy.

W ofercie

  •  Mise an place- umiejętne przygotowanie stanowiska pracy za barem
  • Wiedza Towaroznawcza
  • Standardy barmańskie
  • Craft Flair
  • Nowoczesne i innowacyjne techniki barmańskie
  • Kuchnia biblią inspiracji barmanów
  • Zajęcia praktyczne

W naszym barze nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie i poczuje smak emocji.

Akademia barmańska
Our portfolio

Nie czekaj napisz do nas

Kamil Szuchalski tel. 727 902 217