.vc_custom_1478015408335{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;}.vc_custom_1478065856770{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}
Bar na Wesele

Revolution Bar.

Barman na Wesele

Bar na wesele

Młodym parom organizującym wesele proponujemy wystrzałowe uzupełnienie przyjęcia. Nasza obecność podkreśli wyjątkowość niepowtarzalnego startu w nowy etap życia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych i najbardziej modnych lokali świata. Oferujemy także niezapomniane emocje i nieszablonowe drinki na wieczór panieński lub kawalerski.

Dzień ślubu dla młodej pary to z jednej strony najwspanialszy dzień w życiu, z drugiej jednak to ogromna dawka stresu związana z organizacją tak ważnego wydarzenia. Nasza firma pomoże zmniejszyć stres nowożeńców zajmując się kompleksową organizacją baru weselnego oraz zapewniając do obsługi najlepszych barmanów z wieloletnim doświadczeniem.

Barman zadba o Państwa zaplecze alkoholowe oraz pomoże w doborze odpowiednich trunków dopasowanych do Państwa preferencji smakowych. Nasz mobilny bar wyposażony jest we wszelkie niezbędne akcesoria oraz szkło.

Nasz Bar weselny to również ukłon w stronę najmłodszych. Nasi barmani będą przygotowywać bezalkoholowe, kolorowe  koktajle.

Nasza Koncepcja baru weselnego sprawi, że Wasze przyjęcie weselne stanie się legendą wśród gości i zapisze się na stałe w kartach Waszego nowego etapu życia.

Nasza firma zadba o każdy detal, aby zapewnić prawdziwie profesjonalną  i bezproblemową obsługę baru na Weselu.

Revolution bar to zespół artystów zakochanych w swojej pracy. Nie tylko przygotowujemy drinki na wysokim poziomie, ale również dajemy rozrywkę gościom rzucając sprzętem barmańskim i butelkami podczas przygotowania koktajli.

Nie potrzebujesz szukać nowych pomysłów, by zaskoczyć  swoich gości weselnych – po prostu postaw na profesjonalistów!

W ofercie

  • Profesjonalni barmani z międzynarodowym doświadczeniem serwujący koktajle w niezwykle efektownym stylu Craft flair – wykorzystując sprzęt barmański do widowiskowych ewolucji.
  • Elegancki mobilny bar
  • Całonocny serwis orzeźwiających koktajli na bazie świeżych ziół, owoców, domowych konfitur i syropów.
  • Mobilna karta koktajli
  • Pełen asortyment szklanych naczyń do koktajli
  • Szeroki asortyment alkoholi o dodatków do koktajli
  • Marriage Koktajl- specjalnie przyrządzona dla młodej pary kompozycja alkoholowa z bukietu weselnego
  • Welcome Drink – odchodzimy od tradycji zamiast klasycznej lampki szampana polecamy  koktajl na bazie wina musującego oraz świeżych ziół i owoców.
  • Prowadzimy obsługę anglojęzyczną
  • Szeroki asortyment alkoholi  z możliwością dopasowania do Państwa gustu. Na specjalne zamówienie sprowadzamy alkohole niedostępne na polskim rynku. Dostarczamy również wina
  • Pokaz barmański (FlairShow) – indywidualny oraz w duecie – to nic innego jak efektowne show prezentujące nieszablonowy i widowiskowy sposób przygotowania koktajli połączony  z skomplikowanymi ewolucjami z wykorzystaniem sprzętu barmańskiego, butelek, shakerów
   Na cenę Marriage Baru składa się kilka czynników:– wybór pakietu oferty ( Podstawowy lub Vip )
   – ilość gości weselnych
   – lokalizacja wesela

   Zapraszamy na spotkanie na którym zaprezentujemy ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa potrzeb, tak aby Wasze wesele było wyjątkowe, niepowtarzalne i pozostało w pamięci Gości na długo.W naszym barze nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie i poczuje smak emocji.Tak jak Jezus zmienił wodę w wino w Kanie Galilejskiej, tak my potrafimy zmienić zwykłą wódkę w nadzwyczajne koktajle.
Marriage Bar
Our portfolio

Nie czekaj napisz do nas

Kamil Szuchalski tel. 727 902 217