.vc_custom_1478015408335{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-top: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;}.vc_custom_1478065856770{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}
Warsztaty barmańskie

Revolution Bar.

 Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie

Następna odsłona rewolucji w naszej ofercie, która skierowana jest przede wszystkim do firm oraz grup zorganizowanych. To doskonała propozycja dla uczestników szkoleń i konferencji znudzonych tradycyjną ofertą obiektów konferencyjnych. Revolution Bar pozwali Państwu wcielić się w rolę barmanów. Dzięki nam, każdy choć ten jeden raz będzie miał szansę stanąć za barem. Pod okiem światowej klasy profesjonalistów poznacie zakres pracy barmana i tajniki sztuki miksologii. Drinki, których nauczycie się z nami przyrządzać zadowolą nawet najbardziej wybrednych gości. W programie między innymi: Mojito, Daiquiri Ernesta Hemingwaya, Martini – ulubiony Koktajl Jamesa Bonda i wiele innych.

Warsztaty barmańskie dla firm

Warsztaty barmańskie dla firm to innowacyjna forma integracji zespołu uczestników i dobra zabawa pozwalająca na połączenie teorii z praktyką. Zajęcia praktyczne zorganizowane są w sposób angażujący cały zespół, ale jako dobrzy nauczyciele skupiamy się również na każdym uczestniku indywidualnie. W zależności od oferty warsztaty trwają od 2 do 4 godzin.

Warsztaty Flair – nauczycie się Państwo nie tylko przyrządzać najpopularniejsze cocktaile, ale również robić to w efektowny sposób. Każdy uczestnik naszych warsztatów otrzyma pamiątkowy Certyfikat Umiejętności Barmańskich oraz ABC domowego Barmana.

W ofercie

  • Wybór koktajli oraz alkoholu z możliwością dopasowania do państwa gustu
  • Efektowny i oryginalny Pokaz sztuki barmańskiej Flair na zakończenie Warsztatów
  • Zapewniamy cały sprzęt barmański dla każdego uczestnika oraz odpowiednią gamę szkła do koktajli
  • Mobilna karta koktajli
  • Upominkowy certyfikat ukończenia Warsztatów barmańskich
  • Profesjonalni  barmani z wieloletnim stażem, przede wszystkim pasją i uśmiechem
  • Niesamowitą atmosferę podczas Warsztatów

W naszym barze nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie i poczuje smak emocji.

Warsztaty barmańskie
Our portfolio

Nie czekaj napisz do nas

Kamil Szuchalski tel. 727 902 217