Co na prezent: sztabki Valcambi

Doskonałym pomysłem na urozmaicenie świątecznej listy podarunków, może być również złoto inwestycyjne. Możemy je spotkać zarówno w postaci numizmatów. Dziś, zajmiemy się tym drugim rodzajów. Poniższe kilka akapitów, poświęcimy bowiem sztabkom, których produkcją, zajmuje się uznane, szwajcarskie przedsiębiorstwo Valcambi.

Pierwszą ze sztabek, jaką dziś omówimy, cechuje niezwykła pomysłowość w jej wykonaniu. Tak. To ostatnie słowo, wprost idealnie oddaje charakter całości. Po tym może nieco zbyt długim wstępie, pora powiedzieć, o jaką sztabkę chodzi. Znana jest ona jako CombiBar Star. Jak dość wyraźnie sugeruje już sama nazwa, ma ona postać gwiazdy. I w tej swoistej prostocie, kryje się cały geniusz. Nie tylko zresztą pod kątem projektu, ale także, a może przede wszystkim, walorów inwestycyjnych omawianej tu sztabki. Całość, posiada w sumie wagę pięciu gramów. Podzielona jest ona jednak na pięć ramion, z których każdy, jak również nietrudno się domyślić, waży po gramie. Każde z nich, można bez większych trudności. Wedle życzenia, każde z ramion-fragmentów, można odsprzedać indywidualnie. Tak więc przy odpowiednim rozplanowaniu, zysk, może być odpowiednio zwielokrotniony. Trzeba przyznać, że jest to atut, którego absolutnie nie można zbagatelizować. Tym bardziej, że tego typu formy kruszcu, są znakomite, jako środek do długoterminowych przychodów. Przy tym wszystkim, sztabkę z tej serii, wykonano z niezwykłą starannością i pieczołowitością. To z kolei, podnosi jej walory kolekcjonerskie.

Podobnie jest zresztą, w przypadku sztabki Valcambi Green Gold. Myśląc o tego typu wyrobie, w krótkiej, albo nieco dłuższej chwili, raczej trudno połączyć ją z takimi kwestiami, jak dbanie o środowisko. W tym wypadku, tak jednak właśnie jest. Warto bowiem wiedzieć, że w procesie produkcyjnym, dochowano wszelkich założeń, związanych ze zrównoważonym rozwojem. Kupując ten produkt, mamy więc pewność, nie ucierpiało właśnie środowisko. Będzie to więc doskonały wybór dla tych, którzy przykładają do tego wagę w wielu aspektach życia. Przy tym wszystkim, otrzymujemy sztabkę o wysokiej jakości. Zresztą, tak jak wynika już z opisu poprzedniej, szwajcarska firma, raczej przyzwyczaiła klientów, do niezwykłej solidności. W tym wypadku, nie jest inaczej. Kruszec wykorzystany do produkcji tej 5-gramowej sztabki, to złoto o najwyższej możliwej czystości.

Na koniec warto dodać, że każda z opisanych tu sztabek, jest dostarczona do klienta, wraz z opakowaniem ochronnym. Pozwala ono zapobiegać, przed pojawieniem się na powierzchni każdego z egzemplarzy, różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Jest to ważne o tyle, że w razie wspomnianego uszczerbku, wartość kolekcjonerska każdej ze sztabek, mogłaby znacznie spaść. Kupujący, mają także zapewnione fachowe doradztwo we wszystkich nurtujących. Pomoc obejmuje również ułatwienie decyzji, o wyborze konkretnej sztabki. Rzecz jasna nie tylko spośród tych opisanych tutaj.

Jesli szukasz doskonałego pomysłu na prezent warto odwiedzić sprawdzonego dealera złota, firma Tavex od ponad 30 lat działa na rynku metali szlachetnych. Sprzedaż kruszcu prowadzi stacjonarnie, jak na przykład w jednym z oddziałów – kantorze Lódź, lub wysyłkowo z dostawą pod wskazany adres.