Jak wygląda przeszczep włosów w Turcji metodą FUE?

Jedną z najczęściej stosowanych metod jest przeszczep włosów metodą FUE (Folcular Unit Extraction). Technika przeszczepu włosów metodą FUE jest łatwiejsza i mniej bolesna w porównaniu z innymi metodami. Należy to najnowocześniejszych metod wykorzystywanych w przeszczepach włosów w Turcji. Z tego powodu osoby, które chcą poddać się operacji transplantacji włosów, decydują się w większości na metodę przeszczepu włosów FUE.

Jak wykonać przeszczep włosów w Turcji metodą FUE?

W tej metodzie lekarz określa gęstość włosów oraz ilość włosów, które zostaną przeszczepione podczas badania pacjenta. Podczas aplikacji otwierają się kanały, w których zostaną umieszczone mieszki włosowe. Grafty uzyskane z okolicy dawczej umieszcza się pojedynczo w kanałach. Grafty to inaczej mieszki włosowe otrzymane z obszaru dawczego, czyli na przykład tyłu głowy. Liczba graftów w przeszczepach włosów jest różna, ale wysoka gęstość jest ważnym czynnikiem powodzenia leczenia.

Jak długo trwa przeszczep włosów FUE?

Przeszczep włosów metodą FUE trwa od 4 do 8 godzin. Jest to metoda czasochłonna, ponieważ mieszki włosowe przeszczepia się jeden po drugim. Po zabiegu pacjent opuszcza szpital tego samego dnia operacji. Lekarz określa, kiedy pacjent może umyć głowę.

Wykonując przeszczep włosów metodą FUE, mieszki włosowe umieszczane są jeden po drugim w skórze głowy tak, aby grafty były ułożone w odpowiednim kierunku, dzięki temu uzyskujemy naturalny efekt.

Jednym z głównych powodów sukcesu przeszczepu włosów metodą FUE jest ich naturalny wygląd.

Okres rekonwalescencji przeszczepu włosów FUE

Proces przeszczepu włosów metodą FUE to łatwa metoda gojenia. Badanie i opatrunek lekarz wykonuję następnego dnia. W pierwszym tygodniu opatrunek można powtórzyć w zależności od stanu pacjenta. W ciągu kilku tygodni obserwujemy wzrost i wypadanie włosów, które są tymczasowe. Po tym czasie odrastają włosy, te włosy są teraz trwałe. Proces leczenia różni się w zależności od osoby. Naturalny wygląd włosów i zdrowy wzrost to od 6 do 18 miesięcy.

Cena przeszczepu włosów metodą FUE?

Średni cena przeszczepu włosów mikro FUE to 3000 USD, minimalny koszt to 1500 USD, a maksymalny to 15 000 USD. Te średnie ceny pochodzą z różnych krajów na całym świecie, które oferują procedurę przeszczepu włosów metodą FUE, takich jak Turcja, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania.

Jednak najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować zabieg, jest umówienie się na konsultację w wybranej przez siebie klinice. Warto skorzystać z pomocy pośrednika takiego jak www.medtiravel.pl. Meditravel oferuje bezpłatne konsultacje online z wykwalifikowanym chirurgiem zajmującym się przeszczepami włosów w Turcji.