Jakie buty dla niskich mężczyzn?

Wzrost jest bardzo ważny dla mężczyzn i z całą pewnością wciąż można zaobserwować wiele stereotypów i krzywdzących przekonań na jego temat. Mężczyzna po prostu ma być w naszej kulturze wysoki, a jeśli nie jest, często podlega krytyce i gorszemu traktowaniu. Właśnie dlatego buty podwyższające mogą być ciekawym rozwiązaniem, które pomoże w codziennym życiu.

Męski wzrost a pewność siebie i odbiór innych osób

Męski wzrost owiany jest wieloma mitami, przez co panowie, którzy nie dostali od natury takiego prezentu, mogą czuć się nieco pokrzywdzeni. Kilka centymetrów naprawdę mogłoby zrobić w ich życiu ogromną różnicę. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim dlatego, że nasza kultura postrzega wysokie osoby jako lepsze. Dostają od razu małego plusika w oczach innych. Dotyczy to  szczególności mężczyzn, którzy są postrzegani jako sprawniejsi, silniejsi, lepsi… a nawet mądrzejsi. Te krzywdzące i niesprawiedliwe poglądy sprawiają, że wielu panów o niższym wzroście na co dzień przeżywa nieprzyjemne sytuacje, kiedy nie są traktowani poważnie. Mają więcej trudności ze znalezieniem pracy mimo wysokich kwalifikacji, są gorzej traktowani w sytuacjach życiowych, a nawet trudniej im znaleźć partnerkę (przyjęło się przecież, że to mężczyzna ma być wyższy w związku). Co więcej, nie tylko inne osoby postrzegają mężczyzn przez pryzmat wzrostu. Oni sami często też tak o sobie myślą, przez co mają niższe poczucie własnej wartości.

Buty podwyższające, które dodają nawet 7 cm

Rozwiązaniem, które może być satysfakcjonujące dla wielu mężczyzn, jest zakładanie butów podwyższających. Zostały przygotowane w taki sposób, aby podwyższenie było w dużej mierze ukryte wewnątrz buta. Dzięki temu nie jest widoczne gołym okiem, a wzrost mężczyzny jest trudny do odgadnięcia. Dodatkowo, buty posiadają niewielki obcas, który jeszcze bardziej podwyższa mężczyznę, a jednocześnie zapewnia mu naturalny wygląd.

Buty podwyższające, które dodają 7 cm wzrostu, mogą być atrakcyjnym rozwiązaniem dla tych panów, którzy na co dzień spotykają się z brakiem akceptacji ze strony innych lub też za pomocą wzrostu chcieliby poprawić swoje szanse w sytuacjach społecznych. Dlatego warto zakładać je na ważne wydarzenia, jak choćby rozmowa kwalifikacyjna, podczas której za ich sprawą można uniknąć krzywdzących stereotypów. Dzięki butom podwyższającym naprawdę będą liczyć się umiejętności, a nie wygląd.

Buty wizytowe, które wspomogą podczas ekskluzywnej kolacji z partnerką

Jeśli różnica wzrostu między partnerami nie jest duża, wielu mężczyzn doświadcza dyskomfortu, wychodząc z żoną lub dziewczyną na eleganckie spotkanie. Panie zazwyczaj zakładają wówczas do sukienek buty na wyższym obcasie, co sprawia, że stają się wyższe od swoich partnerów. Aby tego uniknąć, warto sięgnąć właśnie po eleganckie półbuty podwyższające marki Brilu. Pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a jednocześnie umożliwią paniom zakładanie nieco wyższych obcasów, co dla wielu z nich także będzie miało ogromne znaczenie.