Terminal Wagowy WTX120

Nowoczesny przemysł to nowoczesne rozwiązania. Dzisiejsze terminale wagowe są tego doskonałym przykładem, a za ten najlepszy niech posłuży terminal wagowy WTX120. To model świetnie spisujący się w licznych zadaniach, w różnych branżach przemysłowych. Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej. W poniższym tekście wyjaśniamy też, czym jest terminal wagowy i do czego można go wykorzystać.

Uniwersalny i praktyczny terminal wagowy WTX120

Nie ma wątpliwości, że tym co wyróżnia terminal wagowy WTX120 jest uniwersalność. Można do niego podłączyć każdy przetwornik tensometryczny. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że omawiany model terminala doskonale spisuje się w różnych zadaniach. Zasadniczo jest on przeznaczony do użytku przemysłowego. Stosuje się go jako element maszyn odmierzających ilość. Tym samym znajduje użytek w dozowaniu materiału, jednak równie dobrze oblicza ilość materiału wykorzystywanego do napełniania. Co więcej, z terminala wagowego WTX120 korzysta się również w sortowniach.

Nowoczesna technologia wagowa

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, terminal wagowy WTX120 to przykład nowoczesnego sprzętu wagowego. Na czym polegają innowacje? Niewątpliwie między innymi na obecności interfejsów Ethernet i Fieldbus. Dzięki temu terminal można łatwo zintegrować w zasadzie z dowolnymi systemami sterowania przemysłowego. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w switch sieciowy. Jakie ma to znaczenie? Otóż switch sieciowy to szansa na łączenie urządzeń w łańcuch.

Co więcej, terminal wagowy WTX120 to bardzo wysoka rozdzielczość przemysłowa, rzędu aż 30.000d. Imponuje również rozdzielczość układu wagowego, która wynosi w tym przypadku 10.000e. Tym, o czym jeszcze na pewno warto wspomnieć, jest pamięć alibi sięgająca nawet 120.000 rekordów, a także prędkość odświeżania danych wynosząca do 800Hz.

Nowoczesne terminale wagowe dają możliwości, o jakich jeszcze nie tak dawno można było tylko pomarzyć. Niewątpliwie model WTX120 jest tego doskonałym przykładem. To nowoczesny, niezwykle funkcjonalny terminal przemysłowy, który warto polecić.

Napisane w kategorii Firma