Listwa Korner Evo – Najwyższa jakość i trwałość

Są elementy wykańczania wnętrz, o których należy pamiętać bez względu na to, jak przedstawiają się okoliczności. Jednym z takich elementów jest listwa przypodłogowa. Właściwie dobrana listwa przypodłogowa jest w stanie zdziałać wiele – tyczy się to wyglądu, jak i estetyki pomieszczenia.

Wybierz listwę EVO!

Świetnym przykładem są listwy EVO Korner, które można znaleźć w ofercie firmy Korner. Listwy te cechują się wyjątkowym designem i zapewnianiem praktycznych rozwiązań. Możemy mówić o idealnym wyborze do każdego rodzaju wnętrza. Niemniej jednak jakiś styl trzeba wybrać. Dlatego też przyjrzyjmy się połączeniu listew EVO ze stylem boho.

Najwyższa jakość i trwałość

Niemniej niezależnie od stylu trzeba pamiętać o tym, że listwy powinny gwarantować najwyższą jakość i trwałość. Listwy EVO rzecz jasna gwarantują takie połączenie. Listwy te są przykładem tego, że warto dbać o każdy szczegół. Dzięki listwom przypodłogowym EVO wnętrze przez wiele lat pozostanie w stanie nienagannym. Do tego wszystkiego widać, że są to listwy, które stanowią połączenie funkcjonalności, jak i estetycznego wykonania. Uwagę przyciąga również ciekawy design – jest to ten element, który sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalnego charakteru.

Chodzi o element dekoracyjny?

Warto też zastanowić się nad tym, w jaki sposób należy interpretować zastosowanie listew przypodłogowych. Wiele osób powie, że jest to element dekoracyjny, ale to nie do końca prawda. Dobrze również wiedzieć, że możemy także rozmawiać o funkcji ochronnej. Należy przez to rozumieć ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania czy uderzenia. Kiedy doda się do tego kwestie związane z dekoracją, można mówić o połączeniu stylu i funkcjonalności.

Podsumowując, listwy EVO powinny zainteresować wszystkich tych, którym zależy na tym, aby produkty były:

  • jakościowe,
  • estetyczne,
  • trwałe.

Często koncentrujemy się na tym, aby pomieszczenie zyskało piękny wygląd. To istotne, ale ważne jest też to, aby pomieszczenie zyskało ochronę i charakter. Dopiero wtedy można mówić o zadowoleniu z oferowanych produktów.

Styl boho

Jak to wszystko komponuje się ze stylem boho? Zastanówmy się nad tym, z czym wiąże się ten styl.

Zacznijmy od tego, że styl boho kojarzy się z naturalnością, przytulnością, lekkością i chęcią powrotu do korzeni. Jeśli chodzi o historię, można rozmawiać o francuskiej cyganerii z XIX wieku i ruchach hipisowskich z lat 70. poprzedniego wieku. Mowa o ludziach, którzy bardzo cenią sobie wolność i dążą do przełamania utartych konwenansów. Styl ten cieszy się dużym zainteresowaniem i trudno powiedzieć, aby był to przypadek. Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na rozwiązania, które są oryginalne i funkcjonalne. Dodatkowo potrzebne jest coś, co pozwoli się zrelaksować i odpocząć od tego wszystkiego, co nas otacza.

Co do szczegółów, bez wątpienia warto spojrzeć na meble z naturalnego drewna o masywnej bryle. Takie meble potrafią być wykończone z ogromną starannością. Do tego śledzenie obowiązujących trendów – naturalne odcienie brązów trudno interpretować inaczej niż jako nawiązanie do kolorów ziemi i lasów. Nie można też zapomnieć o elemencie przytulności – elemencie, który ma znaczenie niezależnie od tego, jak urządzone jest wnętrze.

Różne pomieszczenia

Pamiętajmy także o tym, że w domu/mieszkaniu mamy do czynienia z różnymi pomieszczeniami. Wyjątkowym pomieszczeniem jest sypialnia. Jaka powinna być sypialnia urządzona w stylu boho?

Najprościej powiedzieć, że od sypialni oczekuje się przytulności, komfortu i funkcjonalności. Sypialnia jest prywatną przestrzenią. Przestrzenią, którą można wykorzystać do snu i odpoczynku. Jeśli chodzi o najważniejszą część sypialni, jest nią łóżko. Potrzebne jest wygodne i wytrzymałe łóżko charakteryzujące się prostą bryłą z wygodnym zagłówkiem i tkaniną w stonowanych kolorach. Dobrze też skupić się na tym, co jest nad łóżkiem – w tym miejscu warto umieścić soczyste zielone kwiaty bądź ozdobne makramy powstałe z kolorowych koralików i sznurków. Dużo zależy też po prostu od kreatywności – w końcu ważną rolę mogą odegrać np. lustra. Lustro powinno mieć skórzaną lub drewnianą oprawę. Chodzi o optyczne powiększenie i rozświetlenie nawet najmniejszego pomieszczenia.

Listwa EVO i styl boho

Połączenie listew EVO i stylu boho gwarantuje wiele dobrego. Listwy o najwyższej jakości i trwałości – pomieszczenie zyskuje piękny wygląd, ochronę i charakter. Styl boho – chęć powrotu do korzeni, naturalność, lekkość i przytulność. Czy w takich okolicznościach można chcieć czegoś więcej?